Czwartkowa Droga Krzyżowa w Bogaczowie, którą prowadziły dzieci rocznicowe i przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.
Trochę wspomnień z zeszłego tygodnia: ks. Rekolekcjonista Karol w akcji ![]()
Mamy to! Nasi ministranci mają puchar za drugie miejsce, a otarli się nawet o pierwsze. Ostatecznie nie udało się pokonać ministrantów z Zielonej Góry-Jędrzychowa, ale drugie miejsce na pięć drużyn to i tak niezły wyczyn. GRATULACJE dla naszych walecznych Bohaterów
Strona 3 z 3
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- 3
- Następny artykuł
- koniec












