Msze św. w niedzielę
  • KOŹLA – świątynia parafialna pw. św. Jadwigi Śląskiej (godz. 11.45)
  • BOGACZÓW – pw. św. Wawrzyńca (godz. 10.00)
  • GRABOWIEC – kaplica pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (godz. 8.00 – obsługuje parafia pw. św. Marcina w Świdnicy)
  • LETNICA – pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza (godz. 13.15)
  • LIPNO – pw. Matki Bożej Częstochowskiej (Msza niedzielna w sobotę wieczorem - godz. 18.30)
  • WYSOKA – pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus (godz. 8.30)

WYSOKA - kościół filialny pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Neogotyk. Obecny kościół wybudowano w XVIII stuleciu z kamienia, cegły i rudy darniowej. Pod koniec XIX wieku całość przebudowano i dostawiono na planie kwadratu ceglaną wieżę z zegarem. Zachowała się kamienna chrzcielnica z 1611 roku. Ośmioboczna chrzcielnica została wykonana z piaskowca i ozdobiona płaskorzeźbami przedstawiającymi krucyfiks, sceny z życia Chrystusa, św. Jana Chrzciciela i Arkę Noego. Poświęcony 14.09.1956 r. Po wojnie należał do par. Bobrowice, od pocz. lata 70-tych do Koźli.

W przygotowaniu