INTENCJE MSZALNE – 25.10.2020 r. – 02.11.2020 r.

SOBOTA 24.10.2020 Sobota XXIX tyg. zwykłego
KOŹLA godz. 16.30: +Zygmunt DUDARCZYK – int. od siostrzenicy z mężem i dziećmi

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 25.10.2020 ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO - uroczystość
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Józefa (ona) i +Franciszek DITTMAJER
WYSOKA – godz. 8.30: +Maria DANCEWICZ i +Maria DER
BOGACZÓW – godz. 10.00: dziękcz.-błag. w 18 urodziny Zuzanny
KOŹLA – godz. 11.45: dziękcz.-błag. w 48 rocz. ślubu Adama i Kazimiery RÓWNICKICH – o opiekę Matki Bożej
LETNICA - godz. 13.15 uroczystość tytułu kościoła: +Jan ZABOROWSKI

INTENCJE MSZALNE – 18.10.2020 r. – 25.10.2020 r.

SOBOTA 17.10.2020 Św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. (wsp.obow.)
KOŹLA godz. 16.30: dziękcz.-błag. z okazji 80-tych urodzin Wiktorii o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi - intencja od syna Grzegorza z rodziną

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 18.10.2020 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Zbigniew SKORUPSKI, +Stefan SKORUPSKI, +Maria Łażewska, +Roman Łażewski, +Tadeusz MUSZAŁEK (syn), +Tadeusz MUSZAŁEK (senior) i Krystyna MUSZAŁEK
WYSOKA – godz. 8.30: +Jakub SZYMCZAK – 6 rocz. śmierci, +Szczepan i +Janina SZYMCZAK, +Mieczysław i +Zofia CHOŁUJ
BOGACZÓW – godz. 10.00: +Rozalia, +Władysław, +Mieczysław, +Jan, + Ewa KLING, +Maria, +Jan ŻEBROWSCY oraz ++z rodziny
ch.KOŹLA – godz. 11.45: dziękcz.-błag. z okazji imienin Remigiusza
Chrzest św. Liliana Anna Stryjas
LETNICA - godz. 13.15: +Anna, +Józef, +Stanisław TOKARZ, +Lesław SUMIŃSKI
2) dziękcz.-błag. w 50 rocz. ślubu Krystyny i Kazimierza MAJEWSKICH

INTENCJE MSZALNE – 11.10.2020 r. – 18.10.2020 r.

SOBOTA 10.10.2020 Sobota XXVII tyg. zwykłego
KOŹLA godz. 16.30: +Janusz BOROWIAK

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 11.10.2020 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Jan, +Anna, +Stefan GRYSZEL
WYSOKA – godz. 8.30: +Anna DILLER – 1 r.śmierci oraz +Henryk DILLER – 16 r.śmierci
BOGACZÓW – godz. 10.00:dzięk.-błag. w 90 urodziny Mamy Marii z podziękowaniem za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej
KOŹLA – godz. 11.45: dziękcz.-błag. w 45 rocznicę ślubu
LETNICA - godz. 13:15: +Maria, +Dymitr, +Maria i +Michał SOROKA

INTENCJE MSZALNE – 04.10.2020 r. – 11.10.2020 r.

SOBOTA 03.10.2020 Sobota XXVI tyg. zwykłego
ch. BOGACZÓW godz. 13:00: Chrzest św. Antonina (ona) BRONISŁAWSKA
KOŹLA godz. 16.30: +Jan KUCHARSKI, +Stanisław KUCHARSKI, +Alma(ona) KUCHARSKA

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 04.10.2020 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: ++z rodziny KRZESIŃSKICH: +Maria, +Michał, +Jan, +Józef i +Mikołaj oraz +Maria KOPCZYK
WYSOKA – godz. 8.30: dziękcz.-błag. w 31 rocznicę ślubu Małgorzaty i Stanisława, i w 3 rocznicę ślubu Emilii i Mateusza
BOGACZÓW – godz. 10.00:+Jan WILK – 3 rocz. śmierci
KOŹLA – godz. 11.45: dziękcz.-błag. z okazji imienin Teresy o opiekę Matki Bożej oraz w kolejną rocz. ślubu Teresy i Mieczysława oraz za Julię i Otylię w kolejną rocznicę urodzin
LETNICA - godz. 13:15: dziękcz.-błag. za członkinie Żywego Różańca

INTENCJE MSZALNE – 27.09.2020 r. – 04.10.2020 r.
SOBOTA 26.09.2020 Sobota XXV tyg. zwykłego
ch. KOŹLA godz. 13:00: Chrzest św. Pauliny Marty KULAS, int. dziękcz.-błag. za rodzinę KULAS- za Maję (11 lat) oraz rodziców: Adama i Alicję
KOŹLA godz. 16.30: +Zygmunt DUDARCZYK – w miesiąc po śmierci z ofiar od uczestników pogrzebu

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 27.09.2020 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Andrzej GOLEC
WYSOKA – godz. 8.30 uroczystość tytułu kościoła: dziękcz.-błag. w 10 rocznicę ślubu Olafa i Aleksandry, o opiekę Matki Bożej
BOGACZÓW – godz. 10.00: dziękcz.-błag. w rocznicę urodzin s.Bogny (zakon.)
KOŹLA – godz. 11.45: +Antoni i Cecylia MIARKA
LETNICA - godz. 13:15: +Stefan LUDWICKI

INTENCJE MSZALNE – 20.09.2020 r. – 27.09.2020 r.

SOBOTA 19.09.2020 Sobota XXIV tyg. zwykłego
KOŹLA godz. 16.30: +Marianna SUSKA – w miesiąc po pogrzebie - z ofiar od uczestników pogrzebu

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 20.09.2020 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Janina, +Franciszek, +Jan, +Józef KOZŁOWSCY
WYSOKA – godz. 8.30: dziękcz.-błag. – w 6. rocznicę urodzin Leny
BOGACZÓW – godz. 10.00: +Zygmunt ZAJĄCZKOWSKI – 1 rocz. śmierci
KOŹLA – godz. 11.45: +Maria i +Michał
LETNICA - godz. 13:15: dziękcz.-błag. w 60 rocznicę ślubu Franciszki i Antoniego

INTENCJE MSZALNE – 13.09.2020 r. – 20.09.2020 r.

SOBOTA 12.09.2020 Sobota XXIII tyg. zwykłego
KOŹLA godz. 14:30: Chrzest św. Kaspian NOWACZYK
KOŹLA godz. 16.30: w pewnej intencji - o Boże błogosławieństwo

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 13.09.2020 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: 1) +Maria, +Władysław OPIECZONEK, +Michał, +Józefa(ona), +Stanisława(ona) OPIECZONEK, +Piotr, +Anna, +Feliks, +Jan, +Marianna, +Helena ROUBO 2)+Jadwiga PIERZCHALSKA, +Czesława(ona), +Władysław i +Emil, +Zdzisław ZNAMIEROWSKI / (I Kom.) w intencji dzieci pierwszokomunijnych, ich gości i dobroczyńców
WYSOKA – godz. 8.30: +Dorota ZADWORNA – 6 rocz. śmierci
BOGACZÓW – godz. 10.00: o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Ryszarda w 34 rocznicę śluby, dla Marty i Marcina w 10 rocznicę ślubu
KOŹLA – godz. 11.45: dziękczynno-błagalna z okazji 18 rocz. ślubu Agnieszki i Andrzeja
LETNICA - godz. 13:15: +Wacław KAMIŃSKI – 34 rocz. śmierci oraz +Teresa, +Barbara, +Tomasz KAMIŃSKI

INTENCJE MSZALNE – 06.09.2020 r. – 13.09.2020 r.
SOBOTA 05.09.2020 Sobota XXII tyg.zwykłego
BOGACZÓW godz. 15.00: Chrzest św. 1) Szymon Mateusz JEŻ, 2) Antoni Andrzej JEŻ
KOŹLA godz. 16.30: ++z rodz. ŚWIERSZKO i ++TWAROWSKICH

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 06.09.2020 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Edmund, +Wiktor, +Zygmunt i +Józef PERZ
WYSOKA – godz. 8.30: +Józefa (ona) i +Jan WITKIEWICZ i ++ z rodziny
LETNICA – godz. 9.45: 1) +Jan, +Aniela, +Jan WOTEJNA 2) +Mieczysław FRĄCZAK – 10 rocznica śmierci oraz +Irena i +Henryk INDA
I KOMUNIA ŚWIĘTA (gr.3) KOŹLA – godz. 11.15: +Marek ZAPOTOCZNY – 4 rocz. śmierci
I KOMUNIA ŚWIĘTA (gr.4) BOGACZÓW - godz. 13:30: o zdrowie i Boże błogosławieństwo, podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla całej rodziny ZIARNO

INTENCJE MSZALNE – 30.08.2020 r. – 06.09.2020 r.

SOBOTA 29.08.2020 Męczeństwo św. Jana Chrzciciela (wsp. obow.)
KOŹLA godz. 13.00: dziękcz.-błag. w 65 rocznicę ślubu Julii i Zenona
KOŹLA godz. 16.30: +Maria, +Michał GAŹDZIEWICZ, +Katarzyna, +Kazimierz, +Władysław KULAS

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 30.08.2020 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Zbigniew SKORUPSKI – 9r.śm. oraz +Stefan
WYSOKA – godz. 8.30: +Marcin BANDZIAK – 1 r.śm., +Franciszek i +Stanisław BANDZIAK oraz +Tomasz, +Stanisława (ona) KULAS
BOGACZÓW - godz. 10.00: +Franciszek – 11 r.śm., +Józefa (ona) STRZELECCY, +Bartosz MUSIAŁ i ++ z rodziny
KOŹLA – godz. 11.45: +Maria i +Michał
LETNICA – godz. 13.15: 1) +Zofia, +Czesław TUCZYŃSCY i +Barbara, +Jerzy TUCZYŃSCY 2) +Katarzyna KONTEK – int. od synów, męża i od mamy (w miesiąc po śmierci)

INTENCJE MSZALNE – 05.07.2020 r. – 12.07.2020 r.

SOBOTA 04.07.2020 Sobota XIII tyg. zwykłego
KOŹLA godz. 16.30: dziękcz.-błag. o zdrowie dla Dziadków - dla Danuty i Zdzisława(on)

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 05.07.2020 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Anna i +Mikołaj PETRYK i +Stefania, +Włodzimierz HOROSZCZAK
WYSOKA – godz. 8.30: +Jakub SZYMCZAK, +Piotr i +Maria oraz +Jarosław WĄCHAŁA
I KOMUNIA ŚWIĘTA BOGACZÓW - godz. 9.45: dziękcz.-błag. - Krystyna i Wojciech – 36 rocznica ślubu, o Boże błogosławieństwo.
KOŹLA – godz. 12.15: ++z rodziny JARCZYK, ++OBLIŃSKICH, +GRZELAK, i ++ANDREJCZUK
LETNICA – godz. 13.30: +Mateusz GANCZAR i +Jan SUSKI

INTENCJE MSZALNE – 28.06.2020 r. – 05.07.2020 r.

SOBOTA 27.06.2020 Sobota XII tyg. zwykłego
KOŹLA godz. 16.30: +Anna ZELEM – z racji pogrzebu małego dziecka

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 28.06.2020 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: dzięk.-błag. w rocznicę urodzin dla Łukasza ZIEMIAŃSKIEGO
WYSOKA – godz. 8.30: +Waldemar JACHIMCZAK – w 2 miesiące po śmierci, int. od dzieci
BOGACZÓW - godz. 10.00: +Józefa(ona) – 10 r.śm., +Franciszek STRZELECCY, +Maria, +Stanisław SŁUGOCCY i ++ z rodziny
KOŹLA – godz. 11.45: +Henryka DZIEWĘCKA – 5 r.śm., +Edward SOKOLIK
LETNICA – godz. 13.15: +Janina, +Gabriel KOPECCY, +Marianna, +Piotr BIENIASZEWSCY

PONIEDZIAŁEK 29.06.2020 ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA (urocz.)
BOGACZÓW godz. 16.30: +Tadeusz – w kolejną rocz. śmierci oraz za ++ z rodziny GAŹDZIEWICZ i GAWRYCH
KOŹLA godz. 18.00: ++z rodziny SAWICKICH

INTENCJE MSZALNE – 21.06.2020 r. – 28.06.2020 r.

SOBOTA 20.06.2020 Niepokalanego Serca NMP (wsp. obow.)
BOGACZÓW godz. 14.00: +Józef OSACZUK – Msza pogrzebowa
KOŹLA godz. 16.30: dziękczynno-błagalna w 60 urodziny o zdrowie i potrzebne łaski

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 21.06.2020 XII NIEDZIELA ZWYKŁA
ch. LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Leszek FIEDUREK, +Irena i +Stanisław JASTRZĘBOWSCY
WYSOKA – godz. 8.30: +Jan WILK, ++dziadkowie: +Anna, +Józef, +Agata, +Mikołaj
BOGACZÓW - godz. 10.00: o wiarę, nadzieję, miłość w rodzinie syna
KOŹLA – godz. 11.45: +Cecylia i +Antoni MIARKA i ++ z rodziny MIARKA i BAJOR
LETNICA – godz. 13.15: +Wawrzyniec, +Katarzyna, +Franciszek, +Jakub OLEJARZ

INTENCJE MSZALNE – 14.06.2020 r. – 21.06.2020 r.

SOBOTA 13.06.2020 Św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK (wsp. obow.)
WYSOKA godz. 13.00: +Jarosław WĄCHAŁA – Msza pogrzebowa
KOŹLA godz. 16.30: +Michał JANUSZEWSKI–18 r.śm. i +Aniela JANUSZEWSKA

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 14.06.2020 XI NIEDZIELA ZWYKŁA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: ++ z rodz. SKORUPSKICH: +Antoni, +Maria, +Bogdan, +Zygmunt, +Józef, +Ryszard, +Stefan, +Zbigniew
WYSOKA – godz. 8.30: +Michał i +Franciszek KWIECIEŃ w 25 r.śm. oraz +Katarzyna KWIECIEŃ
ch. BOGACZÓW - godz. 10.00: +Emilia i +Władysław MILCZANOWSCY – w r.śm.
KOŹLA – godz. 11.45: +Teodor, +Janina TOMASZEWSCY
LETNICA – godz. 13.15: +Julia, +Edward SZYDŁOWSCY

INTENCJE MSZALNE – 07.06.2020 r. – 14.06.2020 r.

SOBOTA 06.06.2020 Sobota IX tyg. zwykłego
ch. KOŹLA godz. 12.00: dziękczynno – błagalna – Jerzy OLSZEWSKI
KOŹLA godz. 16.30: +Rozalia MICHALEWSKA

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 07.06.2020 NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY (urocz.)
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Jan GRYSZEL
WYSOKA – godz. 8.30: +Kazimiera SOLAWA – 1 rocznica śmierci
BOGACZÓW - godz. 10.00:++rodzice: +Maria, +Mieczysław i +Stanisław
KOŹLA – godz. 11.45: dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Huberta i Aleksandry
LETNICA – godz. 13.15: +Michał, +Stanisław NAWROCCY, +Mateusz GANCZAR

INTENCJE MSZALNE – 31.05.2020 r. – 07.06.2020 r.

SOBOTA 30.05.2020 Sobota VII tyg. wielkanocnego
KOŹLA godz. 16.30: +Rozalia MICHALEWSKA

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 31.05.2020 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO (urocz.)
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: ++ z rodziny KRZESIŃSKICH: +Maria, +Michał, +Jan, +Józef, +Mikołaj, i +Maria KOPCZYK
WYSOKA – godz. 8.30: za dusze w czyśćcu
BOGACZÓW - godz. 10.00: dziękczynno-błagalna w podziękowaniu za wszystkie łaski, z prośbą o zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Filipa i Wojtka.
KOŹLA – godz. 11.45: +Cecylia i +Antoni MIARKA
LETNICA – godz. 13.15: +Stanisław DZIADUSZEK

INTENCJE MSZALNE – 24.05.2020 r. – 31.05.2020 r.

SOBOTA 23.05.2020 Sobota VI tyg. wielkanocnego
Tego dnia modlimy się szczególnie za Mikołaja i Marcelinę w dniu ich chrztu świętego
KOŹLA godz. 16.30: dziękczynno-błagalna w intencji Łukasza i Hanny w 1 rocznicę ślubu

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 24.05.2020 7 NIEDZIELA, WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (urocz.)
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Roman ZIEMIAŃSKI, +Maria MARCHEWKA
WYSOKA – godz. 8.30: +Stanisława (ona), +Józef OSZCZYK i z rodz. ++CHOŁUJ
BOGACZÓW - godz. 10.00: +Aniela, +Jan SZTONYK, +Franciszka, +Kazimierz ZAPOTOCZNI
KOŹLA – godz. 11.45: w 21 rocznicę święceń kapłańskich Ks. Proboszcza Andrzeja
LETNICA – godz. 13.15: +Aniela, +Józef STĘPNIEWSKI

INTENCJE MSZALNE – 17.05.2020 r. – 24.05.2020 r.

SOBOTA 16.05.2020 Sobota św. ANDRZEJA BOBOLI prezb. i M. (święto)
KOŹLA godz. 16.30: w intencji Panu Bogu wiadomej

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 17.05.2020 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Andrzej RZEPECKI
WYSOKA – godz. 8.30: +Waldemar JACHIMCZAK – z racji pogrzebu
BOGACZÓW - godz. 10.00: o obfite i szczęśliwe zbiory – intencja od mieszkańców KRZEWIN
KOŹLA – godz. 11.45: dziękczynno-błagalna w intencji Wójta – p. Krzysztofa STEFAŃSKIEGO i za wszystkich chorych na nowotwór
LETNICA – godz. 13.15: +Mateusz, +Antonina, +Stanisław GANCZAR

INTENCJE MSZALNE – 10.05.2020 r. – 17.05.2020 r.

SOBOTA 09.05.2020 Sobota IV tyg. wielkanocnego
KOŹLA godz. 16.30: o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Hani w 3 rocznicę urodzin oraz dla Michaliny i Mikołaja

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 10.05.2020 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Piotr, i +Tekla KRZESIŃSCY
WYSOKA – godz. 8.30: +Zofia, +Jan, +Janina, +Wiesław, +Andrzej i +Zbigniew
BOGACZÓW - godz. 10.00:dziękczynno-błagalna z okazji 75 rocznicy urodzin Anny WILK
KOŹLA – godz. 11.45: +Stanisław RÓWNICKI
LETNICA – godz. 13.15: +Antoni, +Genowefa JANOWSCY

INTENCJE MSZALNE – 03.05.2020 r. – 10.05.2020 r.

SOBOTA 02.05.2020 Sobota NMP, KRÓLOWEJ POLSKI, Głównej Patronki Polski (urocz.)
BOGACZÓW godz. 9.30: z okazji 80 urodzin i imienin Marii MOCZKODAN z prośbą o dalszą Bożą opiekę – int. od chrześnicy
KOŹLA godz. 11.00: +Stanisław RÓWNICKI – msza od chrześniaka

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 03.05.2020 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Katarzyna, +Marian, +Zygmunt SOŁOWIEJ
WYSOKA – godz. 8.30: o zdrowie, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego na maturze dla syna
BOGACZÓW - godz. 10.00: o Boże błogosławieństwo dla córek, wnuczek i wnuków
KOŹLA – godz. 11.45: +Maria, +Eugeniusz i +Marek ŚWIERSZKO oraz ++z rodziny
LETNICA – godz. 13.15: +Stanisław TOKARZ

INTENCJE MSZALNE – 26.04.2020 r. – 03.05.2020 r.

SOBOTA 25.04.2020 Sobota, Św. Marka, Ewangelisty (święto)
KOŹLA godz. 16.30: o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodz. RÓWNICKICH, JANUSZEWSKICH, KORCZYŃSKICH

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 26.04.2020 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Rozalia i +Wincenty PIETRAŃ
WYSOKA – godz. 8.30: +Rozalia MICHALEWSKA
BOGACZÓW - godz. 10.00:+Maria, +Zdzisław, +Stanisław SZYMCZAK
KOŹLA – godz. 11.45: +Cecylia MIARKA – 2 rocznica śmierci
LETNICA – godz. 13.15: dziękczynno-błagalna w 45 rocznicę ślubu Aliny i Marka

INTENCJE MSZALNE – 19.04.2020 r. – 26.04.2020 r.

SOBOTA 18.04.2020 Sobota w okt. Wielkanocy
KOŹLA godz. 16.30: dziękcz.-błag. w 27 rocz. ślubu Barbary i Jana

(w sobotę wieczorem o godz. 17.45 niedzielna w LIPNIE)
NIEDZIELA 19.04.2020 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
LIPNO w sobotę wieczorem z niedzieli – godz. 17.45: +Alfreda(ona) BLOCH, +Apolonia CZARNECKA, +Stefania SMOŁUCH, +Antoni SMOŁUCH, Anna i +Mikołaj PETRYK
WYSOKA – godz. 8.30: +Antoni, +Stefania (ona), +Mieczysław
BOGACZÓW - godz. 10.00: +Anna i +Zygmunt SZPANBURGER oraz +Leon, +Leokadia, +Marek, +Danuta ZIARNO
KOŹLA – godz. 11.45: +Wojciech NOWAK – 10 r.śm.
LETNICA – godz. 13.15: o Boże błog. i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.