• Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej w Koźli
    Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej w Koźli
    Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA
Najgorszą rzeczą wcale nie jest grzech, ale trwanie w nim… albo mówienie że się nie ma grzechu. Św. Jan przypomina w swoim liście: „Jeżeli mówimy, że nie mamy grzechu, to sami siebie zwodzimy i nie ma w nas prawdy. Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, to On jest tak wierny i sprawiedliwy, że odpuści nam grzechy i oczyści nas z wszelkiej nieprawości. Jeżeli mówimy, żeśmy nie zgrzeszyli, to czynimy Go kłamcą, a wtedy nie ma w nas Jego słowa”. (1J 1,8-10)
Komu wiele odpuszczono, ten wiele miłuje, mówi Pan Jezus… ale po spowiedzi świętej nie zajmuj się grzechem. Zajmuj się Bogiem, rozważaj Jego miłosierdzie, a nie swoje grzechy. On się zajął się twoim grzechem, a ty do grzechów nie wracaj. Kochaj Boga.

jestem w Twoich rękach
dobrych rękach
gwoździami niepewności
i włócznią złości
przypieczętowanymi
bym pewien
był
Twojej miłości
która sądzi grzechy
we mnie grzeszniku
a przygarnia duszę
skruszoną
mimo pozy uników
jestem w dobrych rękach
aż do ostatniego oddechu
(ks. Andrzej Hładki 2018.12.17)

Propozycja rachunku sumienia dla dzieci, młodzieży i dorosłych jest poniżej w załączniku – PDF :

 Rachunek-sumienia-dla-dzieci---dla-mlodziezy-i-doroslych-ver2-www.pdf

Z naszego konta na Facebook

Odwiedza naszą stronę

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.