Dzień dzisiejszy był i jest dla części naszych dzieci z klasy 3 wyjątkowy. A jego wyjątkowość bierze się stąd, że po raz pierwszy przyjęły do swych serc Pana Jezusa w Komunii Świętej.
Dlatego chcemy Wam złożyć, kochani w tym ważnym dniu najserdeczniejsze życzenia.
Kochane Dzieci,
Pierwsza Komunia Święta to coś więcej niż piękne stroje, rodzinne spotkania i pamiątkowe zdjęcia.
To dzień wyjątkowego spotkania - pełnego miłości, bliskości i dobra.
Życzymy Wam, aby Jezus był dla Was kimś bliskim nie tylko dziś, ale także w zwyczajnych dniach - tych radosnych i tych trochę trudniejszych.
Żeby dawał Wam spokój, odwagę i przypominał Wam każdego dnia, że jesteście ważni, kochani i nigdy nie jesteście sami.
Życzymy Wam serc pełnych dobra i wiary, która będzie pomagała Wam wzrastać w miłości do ludzi i świata.
Niech w Waszym życiu zawsze będzie miejsce na wdzięczność, nadzieję i drugiego człowieka.
Życzymy Wam też, abyście zawsze mieli w sobie dziecięcą radość, ciekawość świata i serca otwarte na innych.
Bo właśnie z takich małych gestów dobra
powstają najpiękniejsze rzeczy.
Niech ten dzień zostanie z Wami na długo -
nie tylko na zdjęciach, ale przede wszystkim w sercu.
życzą dzieci i kadra NZSP Pro Novo
Foto: Ania B.N. photo




