Niedziela Gaudete w naszej parafii, a szczególnie w kościele filialnym, w Wysokiej była radosna z jeszcze jednego powodu - Antoś Tabaczyński stał się ministrantem 😇

 

 

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.