Awansować dalej się nie udało, ale miejsce na pudle było (3 miejsce na 5 drużyn). Awansu gratulujemy parafii z zielonogórskiego Jędrzychowa , gratulujemy też parafii Świdnica, bo w tym roku udało się im nas wyprzedzić (2 miejsce). Jednak najważniejsza była dobra zabawa, a tej nie brakowało
W końcu Łączy nas... Pan Bóg



