Gdyby ktoś chciał wspólnie pokibicować Falubazowi to taka możliwość będzie dzisiaj - strefa kibica otwiera się dokładnie o godzinie 18.15 w salce parafialnej obok plebanii w Koźli.
Mecz zaczyna się co prawda już o 18.00, ale w Koźli jest msza o 17.30, na którą też zapraszam!
Dziś wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
Ps. A już jutro o godz. 14.00 w Letnicy msza święta rozpoczynająca Dożynki Gminne.