Pobłogosławienie figur patronów kościoła filialnego w LETNICY – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza - niedziela, 2023-10-29.

Dzięki Bogu i dobrym ludziom, czcicielom świętych patronów świątyni filialnej w LETNICY, w niedzielę 29 października 2023 roku, po Eucharystii rozpoczętej o godz.13.15, proboszcz parafii świętej Jadwigi Śląskiej w Koźli, ks. dr Andrzej Hładki dokonał uroczystego pobłogosławienia ufundowanych figur Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Po dziesiątkach miesięcy wytrwałego odkładania, Pan Andrzej LATO, z dobrego serca, z troski o świątynię – kościół, z apostolskiej gorliwości, oszczędzone pieniądze przeznaczył na ufundowanie figury Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza do kościoła filialnego w Letnicy, które zostały umieszczone na ufundowanych postumentach i uczczone w obrzędzie liturgicznym.
Jestem wdzięczy Panu Bogu, że mam Parafian, którzy są wdzięczni!

Bogu niech będą dzięki!
z tego powodu -
kto się raduje – niech się cieszy,
a kto się smuci – niech się nawróci!

z wdzięczną modlitwą
proboszcz
ks. Andrzej Hładki

Zdjęcia: Andrzej LATO

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.