LIST DO PARAFIAN Nr 21 SWD (z 2020-11-22)

LdP SWD (Skrót Wiadomości Duszpasterskich). Ze względu na wielość moich obowiązków, kościołów, dobro duchowe, ale i ograniczone możliwości czasowe oraz finansowe, będę starł się wydawać „List do Parafian” w wersji SWD (Skrót Wiadomości Duszpasterskich) z intencjami mszalnymi i ogłoszeniami duszpasterskimi oraz pewnymi dodatkami, a co jakiś czas - periodycznie, w poszerzonej wersji LdP.

Dla osób starszych i niektórych, nie zawsze jeszcze oswojonych z Internetem, wydawany w wersji papierowej "List do Parafian" okazuje się ważną pomocą w łączności duchowej ze wspólnotą parafialną...
Tu załączam wersję elektroniczną wersji LdP SWD (List do Parafian Skrót Wiadomości Duszpasterskich)

Zachęcam do zapoznania się z "Modlitwą z dziecięcych lat "
Jeśli ktoś z nas pamięta modlitwę z dzieciństwa, której nauczyli nas bliscy – proszę o nadsyłanie na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (proszę napisać kto, albo w jakich okolicznościach nauczył Was modlitwę, której tekst przesyłacie). Jeśli tekst będzie zbyt długi, istnieje możliwość opublikowania go w częściach.

Zapraszam do lektury.

ks. Andrzej Hładki
proboszcz

Link do całości LIST DO PARAFIAN SWD nr 21: 2020-11-22_LdP_SWD_v01_Nr_21.pdf

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.