Drodzy Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania! Niestety ze względu na trwającą pandemię nie mamy możliwości, żeby się z Wami spotkać. Zachęcamy Was w tym trudnym dla wszystkich czasie do pogłębiania swojej wiary samodzielnie lub z rodzinami w domach. Łączcie się z Kościołem podczas transmitowanych w TV lub Internecie celebracji Mszy Świętej (także na profilu FB naszej parafii). Możecie też skorzystać z aplikacji dostępnej na telefony: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pmp.biblia  Znajdziecie w niej Czytania z dnia, Brewiarz, Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, wiele modlitw, cytaty Papieża Franciszka. Dobrą pomocą może dla Was być również strona internetowa https://brewiarz.pl  Kochani, pamiętamy o Was w modlitwie. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie dla Was światłem, niech napełni Was radością i miłością.

z modlitwą – proboszcz ks. Andrzej Hładki
Animatorka Anna Konwa

 

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.