Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Wielkanocna – 19.04.2026 r.
- Dziś w Polsce Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego.
- Zeszłoniedzielna zbiórka do puszek na dzieła Caritas wyniosła 610 zł. Bóg zapłać.
- Na spotkanie Rady Duszpasterskiej (czyli wszystkich Rad Przykościelnych) zapraszam do Koźli na plebanię w najbliższy czwartek (23.04), na godz. 19.00.
- Pielgrzymka Służby Liturgicznej do Rokitna odbędzie się już w sobotę 25 kwietnia.
- Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów rozpocznie się pod Figurą Chrystusa Króla w Świebodzinie – 26 kwietnia, o godz. 13.00 – następnie przejazd do Rokitna.
- Piesza Pielgrzymka Powołaniowa odbędzie się w sobotę 9 maja. Z Zielonej Góry organizowany jest wyjazd autokarem do Paradyża, by podążyć stamtąd na pieszo do Rokitna (około 25 km). Następnie po Mszy powrót autokarem do Zielonej Góry. Koszt całości to 70 zł. Szczegóły i zapisy na stronie: www.paradisus.pl
- Msze święte w tym tygodniu w naszej parafii o godz. 17.30: w LETNICY we wtorek; w BOGACZOWIE w czwartek; w KOŹLI: w środę, piątek i sobotę.
- Dziękuję za dotychczasową troskę o kościół. Proszę o dalszą!
- Telefon komórkowy do biura parafialnego: 692 501 640.
- Rocznica I Komunii Świętej w tym roku odbędzie się w niedzielę, 17 maja, o godz. 13.20 w Letnicy. A Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w sobotę, 23 maja, o godz. 10.00 w Bogaczowie; natomiast w Koźli o godz. 13.00.
- W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Michalina Fleszer z Koźli. Wieczne odpoczywanie...
- Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Jubilatom i Solenizantom dzisiejszego dnia i nadchodzącego tygodnia życzę wszelkich łask Bożych. Chorym życzę wielu sił i powrotu do zdrowia.
ks. Tomasz Nowicki – proboszcz.