Rekrutacja na jednolite studia magisterskie z teologii w Instytucie Studiów Wyższych w Gorzowie Wlkp. 2024-2025

Osoby pragnące rozpocząć studia, poza zarejestrowaniem się w systemie uniwersyteckim, proszone są o kontakt z dyrektorem Instytutu, ks. dr. Dariuszem Mazurkiewiczem, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Kandydaci do formacji w Zielonogórsko-Gorzowskim Wyższym Seminarium Duchownym przed rekrutacją na studia musza odbyć rozmowę kwalifikacyjną z rektorem Seminarium, ks. dr. Mariuszem Jagielskim, tel. 573 993 973.

Szczegółowe informacje i zapisy: https://kandydaci.usz.edu.pl/kierunki/teologia/  oraz strona instytutu: www.iswgorzow.pl 

 

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.