Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela zwykła w ciągu roku – 22.01.2023 A.D.

I. W najbliższym czasie na czas mojego leczenia, do 15 lutego 2023 roku włącznie, zgodnie z decyzją Biskupa Diecezjalnego, zachowując normy KPK, TYMCZASOWYM ADMINISTRATOREM parafii św. Jadwigi Śląskiej w Koźli został wyznaczony ks. kan. Piotr Bortnik, proboszcz parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze (ul. Mickiewicza 14) tel. kom.: +48664962204. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Wszelkie pilne sprawy proszę ustalać z księdzem kanonikiem.
II. Msze święte w naszej parafii, w najbliższą niedzielę (29 stycznia 2023) będą w następującym porządku: w WYSOKIEJ o 8.30, w BOGACZOWIE o 10.00, w KOŹLI o 11.45 i w LETNICY o 13.15.
III. Msza święta pogrzebowa w BOGACZOWIE: w poniedziałek o godz. 10.30.
IV. BIURO PARAFIALNE – proszę umawiać się telefonicznie.
V. Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Aliny w Zielonej Górze) dzisiaj, w niedzielę 22 stycznia o 18.00
VI. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
VII. Dzisiaj przypada 37 rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty.
VIII. Nieszpory za Miasto w Zielonej Górze. Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza na Nieszpory w intencji naszego miasta, które będą celebrowane w kościele konkatedralnym pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze, w sobotę 28 stycznia po mszy świętej wieczornej o godzinie 18:45. Wszystkich serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji naszego miasta.
IX. Bractwo św. Józefa zaprasza na spotkanie noworoczne mężczyzn, które odbędzie się dnia 28 stycznia (sobota) w Głogowie w parafii pw. św. Klemensa, przy ul. Sikorskiego 23. (Zgłoszenia - Ireneusz Gasza – tel. 663 430 024)
X. Zachęcamy wszystkich do pogłębiania swojej wiedzy religijnej poprzez czytanie prasy katolickiej. Można nabywać tygodnik „Niedziela” wraz z tygodnikiem „Bliżej życia z wiarą (10 zł) i „Gość Niedzielny” (10 zł)m „Mały Gość Niedzielny” w nowej cenie 7 zł.
XI. BÓG ZAPŁAĆ za – KOŹLA: Dary na stół – dwoje anonimowych darczyńców (panie D,T,) oraz Państwo Hoder. Dalsze prace przy piecu na plebanii – dobra dusza wraz żoną (M i T) oraz pomoc p. Jacek Samociak (SUL).
XII. ZACHECAM, by czytanie liturgiczne (po wcześniejszym przygotowaniu), wezwania modlitwy wiernych lub udział w procesji z darami albo w inną posługę liturgiczną włączały się osoby z rodziny, która danego dnia zamówiła intencję mszalną, jako ofiarodawcy.
XIII. Zakończyłem spotkania duszpasterskie. Bardzo serdecznie dziękuję Wam Drodzy Parafianie, za otwarcie drzwi Waszych domów oraz w sercach i owocne spotkania kolędowe w czasie Eucharystii za Parafian. Jestem wdzięczny za troskę o naszą wspólnotę parafialną i wszystkie świątynie, za włączenie się w liturgię i podpowiedzi. Składam również podziękowania za złożone ofiary. Bóg zapłać.
XIV. Dziękujemy za troskę o kościół, prosimy o dalszą; między innymi o posprzątanie na najbliższy tydzień. [tu podajemy z listy nazwiska; dziękuję za ofiary na dojazd, jeżeli są]. Bóg zapłać. Osoby sprzątające polecamy, łaskawości Boga.
XV. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzę Bożego błogosławieństwa, a Solenizantom opieki świętych Patronów.

ks. Andrzej Hładki – proboszcz

 

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.